Adana

Yamaçlı Diş Hastanesi için imzalar atıldı

ADANA,- YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçede takriben 100 bin kişiye hizmet verecek diş hastanesi için kolları sıvadı. Yüreğir Karşıyaka Diş Hastanesi Yamaçlı Ilave Hizmet Binası ’nın yapımı için düğmeye basıldı.
Yamaçlı Mahallesi Abdulaziz Coşkuntuncel Aile Sağlığı Merkezi ’nin 2’nci katının diş hastanesine dönüştürülmesi için hazırlanan protokol Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve Adana İl Afiyet Müdürü Dr. Halil Nacar göre imzalandı.
Bölgede önemli bir eksikliği giderecek, Yamaçlı Mahallesi’nin yanı sıra Cumhuriyet, Anadolu, Seyhan ve çevre mahallelerle birlikte yaklaşık 100 bin kişiye diş sağlığı alanında hizmet verecek olan diş hastanesinin 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedefleniyor.
Protokolün uğurlu olmasını dileyen Başkan Kocaispir, “Yamaçlı mahallemizde yer alan mevcut sağlık ocağımızın 2nci katını çağdaş bir diş hastanesine dönüştürüyoruz. Semt sakinlerimiz ve çevre mahallelerimiz için manâlı bir eksikliği gidermiş olacağız. Çoktan hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Başkan Kocaispir ’e teşekkür eden Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar ise, “Bugün Yüreğir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir ile Yüreğir Belediyesi kadar yapılıp müdürlüğümüze teslim edilecek Yüreğir Karşıyaka Diş Hastanesi Yamaçlı Ilave Hizmet Binası protokolünü imzaladık. Destekleri için teşekkür ediyoruz” açıklaması yaptı.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir