Gündem

Tam kapanma öncesi İstanbul’da AVM’lere akın ettiler!

Bütün kapanma kararının uygulanmasına saatler kala alışveriş merkezlerinde aşırılık yaşandı. AVM önünde uzun kuyruklar oluştuğu görüldü. Koronavirüs salgını tedbirleri zarfında alınan 17 günlük bütün kapanma kararının uygulanmasına saatler kala alışveriş merkezlerinde aşırılık oluştu.

“AVM ’NİN İÇİ BAYA TIKLIM TIKLIM BATMIŞ”

Alışveriş gerçekleştirmek için dışarı meydana çıkan Nebahat Kılıç, “İndirim olduğunu duyunca yasaklardan önce gelip alalım istedik. Havada şu an güzel. Alışveriş bizler için bir nevi oldu. AVM ’nin içi baya tıklım tıklım batmiş. Derhal alışverişimi yapıp eve gidiyoruz” dedi. Alışverişe gelen Hülya Aslan ise, “İşin içine alışveriş girince kimse sosyal mesafeyi takmıyor. AVM bugün diğer günlere tarafından çok yoğun. Markaların yapmış olduğu indirim bütün kapanmadan önceye eşit gelince halk kendilerini alışverişe bıraktı. Havada güzel olunca herkes bizim gibi AVM ’ye alışverişe geldi” diye konuştu.

Tam kapanma öncesi İstanbulda AVMlere akın ettiler

class=’cf’>

“KOŞA KOŞA AVM ’YE GELDİM”

Kısıtlamanın başlamasına eksik bir süre kala panik olduğunu belirten Ayşegül Yılmaz, “Dershaneden çıktım AVM ’ye gireceğim. Çünkü çoğu markada indirimler var. Birkaç kozmetik alacağım. Kısıtlamanın başlamasına eksik kadı beni bir panik tuttu. O yüzden koşa koşa AVM ’ye geldim. İnsanların stok yapmak istemesini anlıyorum” dedi. Eve oturmaktan sıkıldığım için AVM ’ye geldiğini söyleyen Erdal Cam, “Kısıtlamaya az bir zaman kaldı. Dışarısı fazla güzel evde sıkılıyoruz. O yüzden hava almaya dışarı çıktım. Alışveriş merkezine geldim ihtiyaçlarımı alıp birazdan eve gideceğim” ifadelerini kullandı.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir