Gündem

Süper Loto sonuçları belli oldu! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da!

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleşti. Ulusal Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar 16, 30, 35, 36, 46 ve 59 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri edinmek üzere haftanın 3 günü çekiliyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM’DA / TIKLA-ÖĞREN

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 rakam arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto ’da minimum 2, maksimum 6 adet sayıyı dürüst varsayım ederek ayrı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve tanıdık numara adedine kadar değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi keza sayıları aracısız bayiye söyleyerek ya da “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili detaylı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

class=’cf’>

Şisal Şans ’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapılar ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Bütün çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun olarak organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve BAHT MERKEZİ adı bahşedilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen cümbür cemaat çekilişe katılabiliyor.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir