Gündem

ŞOK saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? İşte ŞOK açılış kapanış saatleri

ŞOK ile ilgili en çok merak edilen konular aralarında hafta içi/hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizden çalışma günleri ve marketin başlangıç kapanış saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, öğle arası açılış/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz.

ŞOK hafta içi 10.00- 18.00 arası çalışıyor.

ŞOK hafta sonu Cumartesi 10.00- 17.00 arası çalışıyor.

Cuma günleri cuma namazı nedeni ile 1 saatlik ara vermektedir.

Gerçekleştirilen son kabine toplantısında sokağa çıkma yasağı saatleri saat 29 Nisan 19.00’dan 17 Mayıs 05.00’a sürecek. Bu kararın gerisinde marketlerin alıştırma saatleri konusunda da değişikliğe gidildi. Sokağa çıkma kısıtlamasındaki sürelere adapte etmek için tüm işyerlerinin (istisna getirilenler hariç) belirlenmiş saatlerde açık olacak. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Pazartesi- Salı- Çarşamba- Perşembe- Cuma- Cumartesi günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında etkinlik gösterebilecek. Pazar günleri ise marketler kapalı olacak.

NOT: Alıştırma saatleri Koronavirüs olgu artışı ve olgu düşüşü ile illere tarafından çeşitlilik gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını peşine düşüp takip ediniz.

class=’cf’>

ŞOK merkez binası Kısıklı Mahallesi Hanımseti Cadde No:35 B/1 Üsküdar/İstanbul adresinde bulunmaktadır. ŞOK merkez şubesine  0850 221 11 00 numaralı telefon yoluyla veya 0212 576 33 00 Alıcı irtibat merkezi numarasıyla erişebilirsiniz.

 

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir