Adana

Seyhanlı atletler bir ilke imza attı

ADANA,- SEYHAN Belediyespor Kulübü Kadın ve Erkek Atletizm Takımı, 6 Mart ’ta Diyarbakır ’da yapılan Turkcell Kulüpler Kros 1 ’inci Kademe Yarışması ’ndan başarıyla döndü.
Seyhan Belediyespor Bayan Atletizm Takımı, Diyarbakır ’da yapılan Turkcell Kulüpler Kros 1 ’inci Aşama Yarışması ’nda dördüncü, erkek ekip ise 3 ’üncü oldu. Takımlar, 13 Mart ’ta Adana ’da yapılacak final karşılaşmalarına katılım hakkı elde etti.
Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm Koordinatörü Serdal Kadıoğlu, başarıların sevinç verici olduğunu söyledi. Kadıoğlu, “Büyükler kategorisinde, ayrıca bayan hem de erkek ekip olarak yarışmalara katıldık. Bayan takımımız, Fenerbahçe SK, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü ve Beşiktaş SK ’nün peşinde yarışları 4 ’üncü tamamladı. Erkek takımımız ise Ankara Büyükşehir Belediyesi EGOSpor Kulübü ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü ’nün ardından 3 ’üncü oldu. Kulüpler bazında, Adana ilinden, birincil defa hem kadınlarda, ayrıca de erkeklerde, kros branşında kayda değer bir başarıya imza atıldı” dedi.
‘BAŞARI ÇITASINI YÜKSELTMEYE KARARLIYIZ’
13 Mart Cumartesi günü Adana ’da gerçekleşecek olan Turkcell Kulüpler Kros Ligi final müsabakalarında başarıya ulaşmak istediklerini gösteren Kadıoğlu, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Büyük Kadınlar ve Erkekler kategorisinde katılacağımız finaller, Merkez Park ’ta gerçekleşecek. Kulüp olarak hazırız. Galibiyet çıtasını yükseltmeye kararlıyız. Bizlerin defalarca yanında yer alıp desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanımız Akif Kemal Akay ’a, sporcularım adına teşekkür ediyorum.”

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir