Gündem

Şekerbank çalışma saatleri 2021 – Şekerbank öğle arası açılış/kapanış saati

Şekerbank ile ilgili en fazla merak edilen konular arasında hafta içi/hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizden egzersiz günleri ve bankanın açılış kapanış saatleri hakkında data alabileceğiniz gibi, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz. Şekerbank hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? İşte detaylar…

ŞEKERBANK ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

Şekerbank T.A.Ş. 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası ismiyle şeker pancarı üreticisinin mali ihtiyaçlarını yerine getirmek nedeniyle Eskişehir’de kurulmuştur. 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1993 yılından itibaren özel banka statüsüyle hizmetlerine aralıksız bankanın hisseleri, 1997 yılında halka talep edilmiştir. Şekerbank, 2004 yılında Genel Müdürlüğünü İstanbul’a taşımıştır.

Şekerbank çalışma saatleri 2021 - Şekerbank öğle arası açılış/kapanış saati

class=’cf’>

1953 yılında temelleri atılmasına karşın bugünkü ismiyle 3 sene sonradan anılmaya başlanan Şekerbank 1993 yılından itibaren ise özel banka olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde 312 adet şubesi, 11 adet alan müdürlüğü bulunmaktadır. Hem yurtdışında 1 adet temsilciliği mevcuttur. Bankanın toplam personel sayısı ile 4.000 ‘in üzerine çıkmıştır.

 

Şekerbank çalışma saatleri 2021 - Şekerbank öğle arası açılış/kapanış saati

 

ŞEKERBANK SAAT KAÇTA AÇILIYOR VE SAAT KAÇTA KAPANIYOR? ÖĞLE ÇALIŞMA SAATLERİ

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan tam kapanma genelgesi içerisinde banka çalışanlarının yasaktan muaf tutulduğu saatler açıklandı. 10.00-16.00 saatleri arasında sayıları banka yönetimlerince belirlenecek şekilde sınırlı sayıda şube ve personelle hizmet verecek olan banka şubeleri ile çalışanları muaf olacak.

Alınan önlemler kapsamında bankalar toplum, müşteri ve çalışan sağlığının korunmasına maksimum ölçüde dikkat ederek, bankacılık hizmetlerini ve ödeme sistemlerini kesintisiz olarak sürdürecektir. Banka şubeleri 10.00-16.00 saatleri aralarında, sayıları banka yönetimlerince belirlenecek şekilde ve akılcı sayıda personel ile hizmet verecektir.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir