AdanaAdıyamanAfyonAğrıAksarayAmasyaAnkaraAnkara (Yerel Haber)AntalyaArdahanAydınGaziantepGiresunGümüşhaneGündem

Mesut Bakkal: Hakemleri ve rakibi kutluyorum

Bakkal, maçın ardındın düzenlenen basın toplantısında, futbolcuların 90 dakika baştan başa iyi bir oyun ortaya koyduğunu belirterek, “Tüm maç boyunca iyi uğraş eden oyuncularımı kutluyorum. Enerjik bir muhalif karşısında hem iyi oyun çıkardılar ayrıca de pozisyon ürettiler.” dedi.

Rakip takımda iyi hücum oyuncularının olduğunu dikkati çeken Bakkal, “Mükemmel hücumcuları olan bir muhalif karşısında yalnızca ilk yarıda ikiye bir yakalandığımız pozisyon var. bundan başka 80. dakikada verdiğimiz pozisyon var. Onun haricen nerdeyse pozisyon vermeden maçı bitirdik. baskı yaptık ve kanatları iyi kullandık. Bilhassa onların kanatları manâsız bırakacağını biliyorduk. 30. dakikadan sonra maç sonuna kadar oyunun hakimi bizdik.” diye konuştu.

Bakkal, etkin geldikleri pozisyonları iyi değerlendiremediklerini anlatarak, şu görüşlerini aktardı:

“Kanatlardan etkin ataklar yaptık ama ne eyvah ancak çok etkin geldiğimiz pozisyonlarda son pasları iyi kullanamadık. Teikeu’nun net bir kafa vuruşu, Aatıf’ın getirip Buğra’nın kaçırdığı pozisyon ve Aatıf’ın iki şutu gol olabilirdi. Bu oyunla birliktelik ayrıca beni ayrıca oyuncularımı üzdü. Çünkü kazanabileceğimiz bir maçtı. Önümüzde 11 haftamız var. Bize 5 galibiyetin gerekli olduğu haftalara girdik. Bunu da alabilecek güçteyiz. Bu ligde her an her şey olabilecek şekilde oynuyorsunuz. Bu maçta ve bundan önceki müsabakalarda kaçırdığımız pozisyonlar var. Daha özenli olup sonuca gitmeye çalışacağız. Hakemleri ve rakibi kutluyorum. Oyunumuzdan dersler çıkararak devam edeceğiz.”

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir