Adana

Hacımirzalı Mahallesi alt yapıya kavuşuyor

ADANA,-ADANA Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Kozan ilçesine ast Hacımirzalı Mahallesi ’nde daha aşağı inşa çalışmaları başlattı.
Kent genelinde vatandaşlara sağlıklı içme suyu götüren ve altyapısı olmayan mahallere alt inşa çalışması gerçekleştiren ASKİ ekipleri, Kozan’a yan Hacımirzalı Mahallesi’nde yıllardır foseptik nedeniyle sivrisinek larvalarının çoğalması mahalle halkını rahatsız ediyordu. Ekipler mahallede alt yapı çalışması yaparak sorunları ortadan kaldırmaya başladı. Kanalizasyon çalışmasından ve yol hizmetinden hoşnut kalan Semt Muhtarı Hasan Erdoğan “Bugün fazla mutluyuz. Kış ayında bile oğul veren sivrisineklerden ve pis kokulardan yatamıyorduk. Zeydan Karalar Başkanımdan ve emeği geçen bütün Aski çalışanlarından Allah bin kere razı olsun. İlk kere böylesi bir hizmet alıyoruz. Semt sakinleri olarak memnun ve müteşekkiriz” dedi.
ASKİ Genel Müdürü Nesrin Vursavuş da Kozan’daki daha alçak inşa çalışmalarını yerinde inceledi. Vursavuş “Başkanımız Zeydan Karalar’ın sözleri bizim için talimattır. Kozan’ın bütün içme suyu alt inşa hattını değiştireceğiz” dedi.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir