Adana

Ceyhan ’ın imar sorunu çözüme kavuşuyor

Ceyhun ÖZER/CEYHAN(Adana),- CEYHAN Belediyesi ’nin hazırladığı yeni imar planı Adana Büyükşehir Belediye Meclisi ’nden geçti. Başkan Hülya Erdem, “Ceyhan ’ın imar sorununu çözüme kavuşturmaktan büyük övünç duyuyoruz” dedi.
İlçede önceki dönemlerde yaşanan sorunlar sebebiyle imarın durması büyük sıkıntılar yaratırken, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem müteahhitlerin ve sektörün umutla beklediği imar sorununu çözdü. Konuyla ilgili tanımlama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhan ’ın lokomotifi diye cümle parçası edilen imar sorununa ekibimizle büyük bir çaba sergileyerek çözüme kavuşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.
Başkan Erdem, “Büyük siklet talep eden, belediyemiz tarafından ilgili hüküm ve yönetmelikler uygun şekilde hazırlanmış olan 1/5000 ’lik Nazım İmar Planı Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bugün onaylanmıştır. Takviye ve emeklerinden dolayı ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar edinmek üzere ekip arkadaşlarımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum, Ceyhanımız’a bahtı açık şanslı olsun” ifadelerini kullandı.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir