Adana

Başkan Soner Çetin ’den şehit annesine ziyaret

ADANA,- ÇUKUROVA Belediye Başkanı Soner Çetin, 2015 yılında PKK ’lı teröristlerin roketli saldırıcı sonucu şehit olan Polis Memuru Mustafa Turanlı ’nın annesi Şans Turanlı ’yı ziyaret etti. Başkan Çetin, “Siz bize şehitlerimizin emanetisiniz. Bütün şehit anneleri namına sizin elinizi öpmeye geldim” dedi.
Başkan Soner Çetin, 2015 yılında PKK ’lı teröristlerce roketli saldırıcı sonucu şehit olan Polis Memuru Mustafa Turanlı ’nın annesinin evine gitgide artarak çiçek verip, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ’nü kutladı. Başkan Soner Çetin, “Tüm şehit anneleri adına sizin elinizi öpmeye geldim. Tekrar Tekrar yanınızdayız. Sizler bizim için fazla değerlisiniz. Çünkü sizler bize bu vatan için gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin emanetisiniz. Başımızın üzerinde yeriniz var. Defalarca emrinizdeyiz” dedi.
Anlamlı Özgür Habercide şehit annelerinin hatırlanmasının kendisini mutlu ettiğini bildiren şehit Polis Mustafa Turanlı ’nın annesi Baht Turanlı, “Biz Soner Çetin başkanı çok seviyoruz. Bizim için önemli bir birey. Şehit annelerine böylesine layık vermeniz bizi mutlu ediyor” biçiminde konuştu.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir