Adana

Başkan Kocaispir mevsimlik tarım işçilerini dinledi

Başkan Kocaispir mevsimlik tarım işçilerini dinledi

ADANA,- YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçedeki mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ederek taleplerini dinledi.
Her yıl Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki çeşitli illerden gelen yüzlerce tarım işçisi, ilçenin birçok kırsal mahallesine yerleşip mevsimlik olarak çalışıyor.
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile Çağırkanlı Mahallesi’nde yer alan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret eden Başkan Kocaispir, tek tek çadırları gezerek yiyecek kolisi, hijyen ve bebek paketi desteğinde bulundu.
Mevsimlik tarım işçilerinin ilçenin tarımsal üretimine büyük katkıları olduğunu açıklayan Başkan Kocaispir, “Şefkatle ve sevgiyle çocuklarımızın yüzünü güldürmek için buradayız. Mevsimlik tarım işçilerimize ihtiyaçları doğrultusunda yardım etmek sosyal belediyecilik anlayışının en esas görevidir. Alın teri ile ekmeklerini kazanan misafirlerimizin Adanamız’a, ilçemize büyük katkıları oluyor. Bir ihtiyaçları olduğunda belediye olarak tekrar tekrar yanlarındayız” diyerek kolaylıklar diledi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren tarım işçileri ise çoğu ihtiyaçlarının belediye tarafından karşılandığı için Başkan Kocaispir ’e teşekkür etti.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir