Adana

Başkan Kocaispir ’den kadın çalışanlara 8 Mart izni

ADANA,- YÜREĞİR Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ’nde belediye bünyesinde çalışan tüm kadınların izinli sayılacağını açıkladı.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir Belediyesi ’nin gerçekleştirdiği her projede ve her hizmette bayan çalışanların da büyük emeğinin olduğunu söyledi.
Yüreğir Belediyesi olarak bugüne dek yaşamın her alanında kadınlara karşın artı ayrımcılık yaptıklarını, kadın merkezleri ve kadına karşın incelemeler ile kadının, hayatın her alanında güçlenebilmesi için birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkan Kocaispir, “Büyük bir özveriyle gece gündüz, hafta sonu hafta içi demeden belediyemizin her kademesinde çalışan mesai arkadaşlarımız, kentimizin güzelleşmesi ve gelişmesi için verdiğiniz tüm emekler için sizlere minnettarız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ’nüz kutlu olsun” dedi.
Yüreğir Belediyesi ’nden yapılan açıklamada “Yüreğir Belediyesi olarak hayatımızın her alanında bizlere değerinde katan ve fedakârlıklarıyla türlü yükleri omuzlayan tüm bayan çalışanlarımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verildi.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir