Adana

Adana ’nın dört bir yanında birikmiş sorunları Başkan Zeydan Karalar çözüyor

ADANA,- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar halkla ve muhtarlarla bir araya geliyor, talep ve istekleri dinliyor, çalışmaları yerinde denetliyor. Kıbrıs Caddesi ’nde asfalt çalışmalarını inceleyen ve 30 yıldır bekleyen sorunları çözen Başkan Zeydan Karalar ’a muhtarlar ve millet teşekkür etti.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Başkan Zeydan Karalar ’ın büyük bir hassasiyetle üstünde durduğu yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Merkez Seyhan ilçesinde bulunan Kıbrıs Caddesi ’nde bitümlü sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Zeydan Karalar, bürokratlarından veri aldı. Bin 100 metre uzunluğunda 9 metre genişliğindeki caddede asfaltlama çalışmalarını denetleyen Karalar, “Kıbrıs Caddesi Adana ’nın en işlek ve en manâlı caddelerinden bir tanesine. Meydan ve Dumlupınar Mahalleleri ’nin bütün ortasından geçer. Burada bir yağmur yağdığında rögar tıkandığında evlerin içerisine pislik doluyordu. genellikle belediye başkanlarına toprağa gömülen, görünmeyen hizmetleri yapmaları pek nasihat edilmez ama bizim yönetim anlayışımız bambaşka. Burayı bu şekilde bırakamazdık. Ayrıca altyapıyı düzelttik, ayrıca evlere su basmasını engelledik, keza de yolu yeniledik. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
30 YILLIK SORUNLARI ZEYDAN KARALAR ÇÖZDÜ
20-30 yıldır sokaklarında ve caddelerinde sorunlar yaşadıklarını dile getiren Dumlupınar Mahalle Muhtarı Şehmuz Demir, “Evlerimizde su basması yaşanıyordu. Şimdiye dek kimse bu sorunlara çare bulamadı. Başkanımız Zeydan Karalar, göreve geldikten daha sonra bu işe el atarak bütün sokak ve caddelerimizin alt yapısını düzeltti. Hemen de yollarımızı asfalt yaparak mahallemize büyük bir katkı vermiştir. Vatandaşlarımızı büyük bir dertten kurtaran başkanımıza teşekkürler” dedi. Meydan Mahallesi Muhtarı Ercan Demirdoğan da yaptığı hizmetlerden nedeniyle Başkan Zeydan Karalar ’a teşekkür etti.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir