Gündem

6 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü! Acılı anne gözyaşlarına boğuldu

Durum dün akşam saatlerinde Dizdariye Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye takriben 6 yaşındaki Poyraz Tok arkadaşlarıyla birlikte evinin yakınındaki parka oynamaya gitti. Arkadaşlarıyla birlikte parkta dolaşan ve oyun oynayan çocuk park içinde yer alan hamamın çatısına çıktı. Küçük çocuk sözde hamama ait su deposunun ahşap kapağı kırılınca yaklaşık 4 metre derinliğindeki su dolu deponun içine düştü. Saat 16.00 sıralarında ortadan kaybolan ve çocuklarından haber alamayan aile çocuklarını konut ve park çevresinde aramaya başladı.

6 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü Acılı anne gözyaşlarına boğuldu

5 SAAT SONRADAN BULUNDU

Çocuğu seslenmek için mahalle sakinleri de sokağa çıktı. Komşularıyla birlikte çocuklarını arayan aileye bir kadın çocuğu en son hamam çevresinde gördüğünü söyledi. Aramalarını o noktada yoğunlaştıran aile ve komşuları hamamın çatısına çıktı. Küçük çocuğun hamama ait su deposunun içinde uyuşuk durduğunu görüldü. Yakınları çocuğu depodan çıkararak yürek masajı yapmaya çalıştı gerisinde hastaneye götürdü. Hastaneye götürülen çocuğun hayatını kaybettiği belirlendi.

class=’cf’>

6 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü Acılı anne gözyaşlarına boğuldu

“KUYUNUN ÜZERİNDE DEMİR DEĞİL TAHTA VARMIŞ”

Acılı anne uzun vakit yakınlarına sarılarak gözyaşı döktü. Yaşanan olayı anlatan anne Sultan Kökçül, “İşten geldiğimde evin önünde oynuyordu. Daha Sonra çocuklarla birlikte buraya gelmişler. Buraya çıktığını görmüşler. Yanına arkadaşları varmış. Belki burada emniyet şeridi olsaydı ola ki o çocuk oraya çıkmazdı. O merdiven orda olmasaydı çıkmazdı. Kendisini haberdar olan bir çocuktu. Oraya çıkacak bir çocuk değildi. Bugün benim başıma geldi yarın diğer bir çocuğun başına da gelebilir. Kuyunun üstünde demir değil tahta varmış Polis tahtayla birlikte içine düşmüş dedi. Kendimiz çıkardık oradan hastaneye götürüldü. Orda da yürek masajı yapmışlar” diye konuştu. Ayakta durmakta güçlük çeken ve gözyaşı döken anne Kökçül baygınlık geçirdi.

6 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü Acılı anne gözyaşlarına boğuldu

class=’cf’>

“BÜYÜK BİR İHMAL VAR”

Ailenin komşusu Mehmet Pişkin de aramalara katıldığını söyleyerek , ” Büyük bir ihmal var. burası çocuk parkı merdiven daima orada. merdiveni bağlı konulması lüzumlu. kolaylıkla çıkılıyor. Şayet de çocuğu ittiler bilemiyoruz” diye konuştu. Polis hamam ve çevresine emniyet şeridi çekerek tedbir alırken, parka yine önlem amaçlı çevik zor polisi de sevk edildi.

6 yaşındaki çocuğun korkunç ölümü Acılı anne gözyaşlarına boğuldu

Polisin olayla ilgili başlattığı araştırmalar sürüyor.

sizlere . farkıyla sunulmuştur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir